EN

Monster High - Ghúlmošky na věky věků

Gitty Daneshvari


Nová MONSTER parta je zase tu!
Wydowna Spiderová, nová studentka a nejghúlmoška MONSTER party, už Rochelle Goylové, Robecce Steamové a Venus McFlytrapové téměř odhalila, jaká hrozba se stahuje kolem jejich školy. Existuje tajná společnost, kterou založila předešlá generace příšer, jejímž cílem je změnit MONSTER HIGH na děsivé místo, kde bude ghúl ghúlovi vlkem!

Informácie

Číslo dielu 4
Jazyk čeština
Počet strán 200
EAN 9788074476907
Dátum vydania 27.10.2014
Vek od 10
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,32
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Wydowna Spiderová, nová studentka a nejghúlmoška MONSTER party, už Rochelle Goylové, Robecce Steamové a Venus McFlytrapové téměř odhalila, jaká hrozba se stahuje kolem jejich školy. Existuje tajná společnost, kterou založila předešlá generace příšer, jejímž cílem je změnit MONSTER HIGH na děsivé místo, kde bude ghúl ghúlovi vlkem! Ale když ghúlmošky přijdou na to, že existuje druhá pradávná skupina příšer, nevědí, komu věřit. Jedna z nich se dokonce dozví, že klíč k vyřešení záhady se skrývá v jejích děsopředcích. Osud všech studentů je v jejich rukou!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Monster High"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!