EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Gabrielova trilogie BOX 1-3

Sylvain Reynard


Všechny tři díly jedné z nejoblíbenějších erotických trilogií.
Všechny tři díly jedné z nejoblíbenějších erotických trilogií. Temný, smyslný, strhující a lechtivý příběh váženého profesora Gabriela a plaché studentky Julie.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 0
EAN 9788075050151
Dátum vydania 3.11.2014
Vek od 18
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 2,4
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Všechny tři díly jedné z nejoblíbenějších erotických trilogií - Gabrielůovo Inferno, Gabrielův Očistec a Gabrielův Ráj v dárkovém boxu.

Temný, smyslný, strhující a lechtivý příběh váženého profesora Gabriela a plaché studentky Julie.

Vážený profesor Gabriel Emerson a plachá studentka Julie vás zavedou na území zákazné lásky. V trilogii Gabriel spolu milenci projdou Peklem i Očistcem… Čeká na ně na konci příběhu vytoužený Ráj? Profesor Gabriel Emerson je ve dne uznávaným specialistou na Danta, v noci se zmení na šelmu zmítanou erotickými touhami a téměř zvířecími pudy. Aby dostal vše, co chce, využívá svého neuvěřitelného šarmu a skvělého vzhledu, pod kterým se ovšem skrývá temná minulost a prázdnota. Pak se v jeho životě objeví studentka Julia a s ní i svádění, zakázaná láska a možná i vykoupení z Gabrielova osobního pekla…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Gabrielova trilógia"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!