EN

LEGO® NINJAGO Nindroidi útočí!

kolektiv


Knížka aktivit s minifigurkou Zanea zdarma
Město Ninjago bylo během bitvy mezi statečnými nindži v čele s mistrem Senseiem Wu a zlým Overlordem zcela zničeno, ale v novém období míru vstalo z popela a rozvíjelo se jako nikdy předtím. V dobách, kdy zlatý nindža dohlížel na Ninjago, se ostatní nindžové spokojeně ujali své nové role učitelů. Netušili však, že se zlo vrátilo… Prožij společně s nindži nová dobrodružství, přečti si příběh a odpověz na otázky. V knížce na tebe čeká spousta zábavných aktivit a na obalu minifigurka nindži Zanea.

Informácie

Jazyk čeština
Rada LEGO®
Počet strán 32
EAN 9788025143407
Dátum vydania 20.4.2015
Vek od 7
Formát 205x290 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia LEGO
Hmotnosť 0,215
Typ kniha + doplnok
Väzba brožovaná lepená

Město Ninjago bylo během bitvy mezi statečnými ninji v čele se Senseiem Wu a zlým Overlordem zcela zničeno, ale v novém období míru vstalo z popela a rozvíjelo se jako nikdy předtím. V dobách, kdy zlatý nindža dohlížel na Ninjago, se ostatní nindžové spokojeně ujali své nové role učitelů. Netušili však, že se zlo vrátilo…

Prožij společně s nindži nová dobrodružství, přečti si příběh a odpověz na otázky. V knížce na tebe čeká spousta zábavných aktivit a na obalu minifigurka nindži Zanea.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "LEGO®"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!