EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Kiežby si bol tu

Rita Mae Brown


Poriadna detektívka potrebuje mačku!
Vedúca pošty Mary Minorová-Haristeenová má po tridsiatke a spoločnosť doma jej robí mačka pani Murphyová a sučka pani Tuckerová. Harry sa práve rozvádza a má zlozvyk čítať pohľadnice, ktoré neboli adresované jej. Keď v mestečku začne dochádzať k podivným vraždám, spomenie si, že každá z obetí dostala pred smrťou pohľadnicu s obrázkom náhrobného kameňa a odkazom: Kiežby si bol tu. Harry vedie svoje vlastné vyšetrovanie a netuší, že jej miláčikovia sú vždy o krok pred ňou...

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 248
EAN 9788026702962
Dátum vydania 12.1.2015
Vek od 16
Formát 125x205 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,28
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Malé mestá sú ako rodiny. Všetci žijú blízko seba a majú svoje tajomstvá. Crozet vo Virgínii je tiež len zabudnuté malomesto, až dokým tajomstvá nevyústia do vraždy.

Vedúca crozetskej pošty Mary Minorová-Haristeenová, známa ako Harry, má po tridsiatke a spoločnosť doma jej robí tigrovitá mačka pani Murphyová a sučka waleského korgiho pani Tuckerová. Harry sa práve rozvádza a má zlozvyk čítať pohľadnice, ktoré neboli adresované jej. Keď v mestečku začne dochádzať k podivným vraždám, spomenie si, že každá z obetí dostala pred smrťou pohľadnicu s obrázkom náhrobného kameňa a odkazom: „Kiežby si bol tu.“

Zvieracie pomocníčky sa rozhodnú, že svoju ľudskú priateľku ochránia a začnú ňuchať po stope. Harry vedie svoje vlastné vyšetrovanie a netuší, že jej miláčikovia sú vždy o krok pred ňou. Keby ju pani Murphyová dokázala nejako upozorniť, Harry by mohla odhaliť páchateľa a zabrániť tak ďalšej vražde, no najmä tomu, aby sa ocitla na vrahovom zozname aj ona sama.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!