EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Monster High - Kniha ghúlovin

Gitty Daneshvari, Pollygeist Danescary


Kniha plná zábavy a ghúlovin ze světa Monster High!
Sejdi se se svýma ghúlmoškama a zapojte se do neživota na MONSTER HIGH. Projděte se s knihou plnou ghúlovin, jekstudovnou, zamiřte do katakomb. Napište děsúžasné básničky, vymyslete fantesáktické oblečky a parádní mrtvé tance. A nepřehlédněte exkluzivní povídku ze světa příšerek, kterou jinde nenajdete!

Informácie

Číslo dielu 5
Jazyk čeština
Počet strán 240
EAN 9788074478284
Dátum vydania 23.3.2015
Vek od 10
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,344
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kniha plná zábavy a ghúlovin ze světa Monster High!

Sejdi se se svýma ghúlmoškama a zapojte se do neživota na MONSTER HIGH. Projděte se s knihou plnou ghúlovin jekstudovnou, zamiřte do katakomb. Napište děsúžasné básničky, vymyslete fantesáktické oblečky a parádní mrtvé tance. Mimo jiné si také konečně přečtete Rochelliny oblibené Chrličí zásady slušného chování!

A nepřehlédněte exkluzivní povídku ze světa příšerek, kterou jinde nenajdete! Ghúlmošky konečně zjistí víc o tátovi Robeccy – šíleném vědci Hexicahu Steamovi! Setká se s ním Robecca konečně?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Monster High"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!