EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry je sklad ZATVORENÝ. Vaše objednávky budú expedované od 15.07.2024. Využite skvelú zľavu počas inventúry!

Ela a Mrkvička - Zachráněné štěstí

Dagmar HMueller


Johanina maminka má novou práci. Bohužel ale hrozně daleko od Malinového statku. Johana a její poník Balík se ale stěhovat nechtějí. Co s tím?
Johanina maminka si našla novou práci. To je skvělá zpráva. Špatná zpráva ale je, že to bude hrozně daleko od Malinového statku. A to znamená, že se Johana a Balík budou muset stěhovat. Její kamarádky Ela a Růžena jsou zdrceny. Co si počnou? Jejich poníci jsou z té novinky také nesví. Na rozdíl od holek ale nesmutní. Dostanou totiž vynikající nápad, jak z této nešťastné situace vybruslit…

Informácie

Jazyk čeština
Originálny názov Ellie und Moehre 4
Pôvodný jazyk nemčina
Počet strán 136
EAN 9788025309490
Dátum vydania 24.8.2015
Vek od 9
Formát 125x195 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,23
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Johanina maminka si našla novou práci. To je skvělá zpráva. Špatná zpráva ale je, že to bude hrozně daleko od Malinového statku. A to znamená, že se Johana a Balík budou muset stěhovat. Její kamarádky Ela a Růžena jsou zdrceny. Co si počnou?

Jejich poníci jsou z té novinky také nesví. Na rozdíl od holek ale nesmutní. Dostanou totiž vynikající nápad, jak z této nešťastné situace vybruslit…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM