EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Spirit Animals – Pokrevní pouto

3. díl

Sean Williams, Nix Garth


Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan patří k hrstce vyvolených, kterým se podařilo přivolat spirituální zvíře. S tímto výjimečným poutem získali nadlidské schopnosti, ale i velkou zodpovědnost.
Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan patří k hrstce vyvolených, kterým se podařilo přivolat spirituální zvíře. S tímto výjimečným poutem získali nadlidské schopnosti, ale i velkou zodpovědnost. V Erdasu zuří válka. Dobyvatelé obsazují celá města a země – a s nimi i Mej-linin domov. Dívka už nechce jen čekat a cvičit se v boji, a tak se společně se svým spirituálním zvířetem, pandou Dží, vydává na území sužované válkou. Přátelé jí budou na blízku – ale nejen oni. Nepřítel totiž číhá všude…

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Počet strán 208
EAN 9788025314951
Dátum vydania 7.9.2015
Vek od 11
Formát 140x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,334
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

3.díl napjatě očekávané fantasy série

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře?

Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan patří k hrstce vyvolených, kteří ho mají. S tímto výjimečným poutem získali nadlidské schopnosti, ale i velkou zodpovědnost.

Roky, kdy v Erdasu vládla rovnováha, jsou minulostí. Dobyvatelé se snaží Erdas zničit. Rozpoutali válku a obsazují celá města a země – a s nimi i Mej-linin domov. Dívka už nechce jen čekat a cvičit se v boji, a tak se společně se svým spirituálním zvířetem, pandou Dží, vydává na území sužované válkou. Přátelé jí budou na blízku – ale nejen oni. Nepřítel totiž číhá všude…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Spirit Animals"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!