EN

Klub Tygrů - Strašidelný obchod

Thomas Brezina


Nový případ pro tebe a Klub tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.
V zapadlé městské uličce je schovaný záhadný obchod, o kterém Klub Tygrů dosud nikdy neslyšel. Vypadá hrůzostrašně zvenku a i zevnitř. Prodávají tam neuvěřitelné věci: démonické masky, odporné amulety i obří masožravé rostliny. O majitelce obchodu navíc kolují podivné zvěsti. Jednoho dne zavolá Lukovi přímo ze strašidelného obchůdku jeho teta. Z telefonu se náhle ozve příšerný výkřik a spojení se přeruší. Je teta v ohrožení života? Biggi, Luk a Patrik musí okamžitě zasáhnout.

Informácie

Žáner detektívka
Jazyk čeština
Originálny názov Tiger Team - Der kleine Gruselladen
Původní jazyk nemčina
Počet strán 144
EAN 9788025326022
Dátum vydania 19.10.2015
Vek od 9
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,193
Typ kniha + doplnok
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Nový případ pro tebe a Klub tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání.

V zapadlé městské uličce je schovaný záhadný obchod, o kterém Klub Tygrů dosud nikdy neslyšel. Vypadá hrůzostrašně zvenku a i zevnitř. Prodávají tam neuvěřitelné věci: démonické masky, odporné amulety i obří masožravé rostliny. O majitelce obchodu navíc kolují podivné zvěsti.

Jednoho dne zavolá Lukovi přímo ze strašidelného obchůdku jeho teta. Z telefonu se náhle ozve příšerný výkřik a spojení se přeruší. Je teta v ohrožení života? Biggi, Luk a Patrik musí okamžitě zasáhnout.

Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tigrí tím"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM