EN

Mravenisko

Jitka Petřeková

3,5
( 2 )

Poodhaľte tajomstvo mravcov a zistite, ako to chodí v mravenisku
Pozorovali ste niekedy hemženie tisícov mravcov v najbližšom okolí mraveniska a premýšľali, čo sa deje v tej veľkej kope ihličia pri päte statného smreka? Podobné otázky napadajú mnohým z nás, ale nie každý mal príležitosť nazrieť do mraveniska. Teraz je to možné. Táto kniha obsahuje priestorový model mraveniska, vďaka ktorému sa čitatelia oboznámia s každou jeho časťou. Zistíte, ako mravce žijú, čím sa živia a čo celý deň pri svojom zhone za potravou robia.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 40
EAN 9788000041568
Dátum vydania 28.3.2016
Vek od 4
Formát 250x250 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,71
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Uživateľská recenzia

Zdenka Waradzinová
Toto je kniha ako stvorená pre všetkých malých pozorovateľov mravenísk a mravcov. Kniha má dve časti. Prvú tvorí encyklopédia mravcov, z ktorej sa deti dozvedia kto v mravenisku žije, akú funkciu má každý z nich, nájdu v nej anatómiu mravca lesného, druhy mravcov, čím sú užitočné a rôzne zaujímavosti z ich života. Druhá časť je vlastne priestorový model mraveniska s rôznymi otváracími časťami, vďaka ktorému si deti môžu lepšie predstaviť život mraveniska z vnútra.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!