EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Počítačový démon

Thomas Brezina


Novinka od oblíbeného autora!
Pozor, počítačový démon útočí! Erikův monitor se v noci sám od sebe rozsvítí a na něm se objeví rozšklebená tvář příšery z počítačových her, která mu začne diktovat příkazy. Erik je zděšený. Jak je možné, že se počítač sám zapojil do sítě a odesílá data? S kamarády se pustí do pátrání po zákeřném programátorovi. Najdou ho dřív, než spustí nebezpečný projekt ohrožující celosvětovou počítačovou síť?

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 136
EAN 9788000026947
Dátum vydania 19.3.2012
Vek od 10
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,25
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Erik si koupil nový počítač z podezřelého obchodu.

Uprostřed noci se probudí - monitor se sám od sebe rozsvítil a na něm se objevila rozšklebená tvář příšery z počítačových her. Začala mu diktovat příkazy.

Erik je zděšený, ale neodváží se démonovi odmlouvat. Jak je možné, že se počítač sám zapojil do sítě a odesílá data? Po mnoha nebezpečných dobrodružstvích

parta vypátrá zákeřného programátora, právě když se chystá spustit nebezpečný projekt ohrožující celosvětovou počítačovou síť.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Štyria kamaráti v akcii"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!