EN

Počítačový démon

Thomas Brezina


Novinka od oblíbeného autora!
Pozor, počítačový démon útočí! Erikův monitor se v noci sám od sebe rozsvítí a na něm se objeví rozšklebená tvář příšery z počítačových her, která mu začne diktovat příkazy. Erik je zděšený. Jak je možné, že se počítač sám zapojil do sítě a odesílá data? S kamarády se pustí do pátrání po zákeřném programátorovi. Najdou ho dřív, než spustí nebezpečný projekt ohrožující celosvětovou počítačovou síť?

Informácie

Jazyk čeština
Originálny názov Der Computer-Damon
Původní jazyk nemčina
Počet strán 136
EAN 9788000026947
Dátum vydania 19.3.2012
Vek od 10
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,25
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Erik si koupil nový počítač z podezřelého obchodu.

Uprostřed noci se probudí - monitor se sám od sebe rozsvítil a na něm se objevila rozšklebená tvář příšery z počítačových her. Začala mu diktovat příkazy.

Erik je zděšený, ale neodváží se démonovi odmlouvat. Jak je možné, že se počítač sám zapojil do sítě a odesílá data? Po mnoha nebezpečných dobrodružstvích

parta vypátrá zákeřného programátora, právě když se chystá spustit nebezpečný projekt ohrožující celosvětovou počítačovou síť.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Štyria kamaráti v akcii"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM