O ŠKOLE

Hravé úkoly s povídáním pro předškoláky

Ivana Novotná

V září tě čeká velké dobrodružství a my si teď o něm popovídáme
Prvním školním dnem se život bývalých předškoláků změní. V krátkém čase zažijí mnoho nového a neznámého. Tato kniha by dětem ráda přiblížila, jak to ve škole chodí, koho tam potkají, jaké vyučovací předměty budou mít a co se v nich dělá. Krátká povídání poodhalí dítěti nový svět velkého dobrodružství a hravé úkoly napomohou rozvíjet schopnosti tolik důležité v první třídě: pozornost, paměť, samostatné myšlení, vyjadřovací schopnosti, jemnou motoriku a početní představy. Děti, mnoho úspěchů!

Informácie

Ilustrátor Quis Josef
Jazyk čeština
Počet strán 64
EAN 9788026608868
Dátum vydania 29.2.2016
Vek od 5
Formát 210x297 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,285
Typ kniha
Väzba brožovaná, šitá 2 skobami (zošitová)

V září tě čeká velké dobrodružství a my si teď o něm popovídáme

Tato kniha je určena všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách.

Přechod z mateřské do základní školy je významným mezníkem v životě každého dítěte. Z předškoláka se stává školák, k hravým činnostem dítěti přibudou každodenní školní povinnosti. Aby se nástup dítěte do školy povedl co nejlépe, měly by být děti na tento krok připraveny předem. A právě k tomu je tato publikace určena.

Kniha provází předškoláky od prvního školního dne po celý školní rok a pomáhá tak nenásilnou formou připravit vašeho předškoláka na to, co ho čeká v první třídě. Dítě se v knize seznámí s tím, jak to ve škole chodí, koho tam může potkat, co všechno tam bude dělat, co tam může zažít a s jakými vyučovacími předměty se v první třídě setká. A při tom všem se rozhodně nebude nudit. Bude plnit spoustu hravých úkolů, které pomáhají při rozvoji schopností důležitých právě pro malého školáka, jako jsou:

- pozornost

- paměť

- samostatné myšlení

- vyjadřovací schopnosti

- jemná motorika

- početní představy

Je připravena spousta dalších zábavných úkolů, díky nimž bude pro dítě nástup do školy jednodušší. Mnoho pěkných chvilek strávených s touto knihou a úspěšný start vašeho dítěte ve škole přeje autorka.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!