EN

Potrhlá dobrodružství – Mopslíci z ledového severu

Philip Reeve


Sněžné sáně tažené 66 mopslíky, to už je pořádná síla! Podaří se jim prokličkovat mezi sněžnými obry a dojet až na samotný konec světa?
Jen jednou za život se pořádá závod na zamrzlý konec světa. Cena pro statečného vítěze? Nevyčíslitelná! Pocit dokonalého štěstí, že to dokázal!!! Není to totiž žádná sranda. Cestu k cíli ohrožují sněžní obři, mořské nestvůry a tlupy hladových yettiů. Šen a Sika nemohou odolat touze po dobrodružství a hlavně po vítězství. Čekají na ně silní soupeři, ale ti na rozdíl od nich nemají šestašedesát mopslíků, a tedy saně poháněné dvěma sty šedesáti čtyřmi tlapkami. To by v tom byl mops, aby nevyhráli.

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Jazyk čeština
Originálny názov PUGS OF THE FROZEN NORTH
Počet strán 220
EAN 9788025327135
Dátum vydania 14.3.2016
Vek od 9
Formát 128x184 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,35
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

66 × 4 = 264 = vítězství?!?

Jen jednou za život se pořádá závod na zamrzlý konec světa. Cena pro statečného vítěze? Nevyčíslitelná! Pocit dokonalého štěstí, že to dokázal!!! Není to totiž žádná sranda. Cestu k cíli ohrožují sněžní obři, mořské nestvůry a tlupy hladových yettiů.

Šen a Sika nemohou odolat touze po dobrodružství a hlavně po vítězství. Čekají na ně silní soupeři, ale ti na rozdíl od nich nemají šestašedesát mopslíků, a tedy saně poháněné dvěma sty šedesáti čtyřmi tlapkami. To by v tom byl mops, aby nevyhráli.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Philip Reeve

Philip Reeve

Philip Reeve sa narodil v roku 1966 v anglickom Brightone. Po ukončení štúdia pracoval niekoľko rokov ako kníhkupec a následne sa začal živiť ako profesionálny ilustrátor. Prvý väčší úspech mu priniesli ilustrácie k populárnej sérii Hrôzostrašná história. Neskôr sa začal venovať aj písaniu a zakrátko sa stal jedným z najoceňovanejších autorov detských kníh. Philipova nekonečná fantázia, ktorú uplatňuje najmä vo futuristických víziách, mu vyniesla prezývku novodobý Jules Verne. Za knihu Smrteľné stroje získal hneď dve prestížne ocenenia – Nestlé Smarties Book Prize a nomináciu na Whitbread Book Award. Štvprdielna séria Smrteľné stroje rozpráva o peripetiách Toma Natsworthyho a Hester Shawovej, dvoch mladých dobrodruhov v postapokalyptickom svete obývanom pohyblivými mestami, ktoré sa navzájom požierajú. Philip Reeve žije so svojou manželkou a synom v meste Dartmoor.
View author profile
NAPÍŠTE NÁM