EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Šikulové Velká kniha

Petra Gherbetz


Ohňostroj nápadů pro šikovné ruce!
Tvořte s námi po celý rok! Velká kniha televizních Šikulů přináší všechny návody na skvělé výrobky, které vyšly v knižní podobě, včetně řady nápadů, jak vyrobit nejlepší originální velikonoční a vánoční dekorace a osobité dárky k Vánocům či narozeninám. Jako bonus jsme pro vás připravili pohled do zákulisí oblíbeného televizního pořadu Šikulové.

Informácie

Jazyk čeština
Rada Šikulové
Počet strán 288
EAN 9788074480577
Dátum vydania 9.5.2016
Vek od 7
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo EDICE ČT
Hmotnosť 0,58
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ohňostroj nápadů pro šikovné ruce!

Tvořte s námi po celý rok! Umíte vyrobit bublihada, kapesní bludiště z obalu na CD, dokonalé vlasové studio z kartonu či opravdový biliár z obyčejné krabice? Zajímá vás, jak snadno vytvořit originální tričko nebo parádní klobouk? Velká kniha televizních Šikulů přináší všechny návody na skvělé výrobky, které vyšly v knižní podobě, včetně řady nápadů, jak vyrobit nejlepší originální velikonoční a vánoční dekorace a osobité dárky k Vánocům či narozeninám. Jako bonus jsme pro vás připravili pohled do zákulisí oblíbeného televizního pořadu Šikulové a speciální zábavné hlavolamy sestavené právě pro tuto knížku!

Ďalšie tituly z rady "Šikulové"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!