EN

O moudré velrybě a další pohádky

Monika Nikodémová


Milé pohádky o zvířátkách doprovázené krásnými ilustracemi budou lahodit oku i uchu!
Máte rádi dobrodružství a krásné příběhy? Chcete se podívat pod mořskou hladinu nebo do pralesa, potkat tam tajemné tvory a zažít opravdová kouzla? Pak držíte v ruce správnou knížku. Ponořte se do vln oceánu a poznejte ohromnou velrybu. Zaskákejte si s delfíny a prozkoumejte poklad, který našla chobotnice ve vraku lodi. Vydejte se na dobrodružnou výpravu na tajuplný ostrov, na kterém žijí roztomilí tučňáci. A nakonec se vypravte do pralesa mezi domorodce a seznamte se se sloní rodinkou.

Informácie

Ilustrátor Vendula Hegerová
Jazyk čeština
Počet strán 56
EAN 9788025331255
Dátum vydania 23.3.2017
Vek od 3
Formát 165x230 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,31
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Milé pohádky o zvířátkách doprovázené krásnými ilustracemi budou lahodit oku i uchu!

Máte rádi dobrodružství a krásné příběhy? Chcete se podívat pod mořskou hladinu nebo do pralesa, potkat tam tajemné tvory a zažít opravdová kouzla? Pak se zajímáte o správnou knížku.

Ponořte se do vln oceánu a poznejte ohromnou velrybu. Zaskákejte si s delfíny a prozkoumejte poklad, který našla chobotnice ve vraku lodi. Vydejte se na dobrodružnou výpravu na tajuplný ostrov, na kterém žijí roztomilí tučňáci. A nakonec se vypravte do pralesa mezi domorodce a seznamte se se sloní rodinkou.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!