EN

Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy (audiokniha pro děti)

Sandra Vebrová


2. díl napínavých příběhů o rodině Ducháčkových od oblíbené české autorky Sandry Vebrové. V jedinečném podání Václava Vydry!
Rodinu Ducháčkových už znáte! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olívie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Seznámíme se s Mlžany z Blatšeru, dozvíme se, jaké záhady zkoumají na Mlžanské akademii věd, a vydáme se na mlžanský karneval přízraků. Oblíbenou knihu Sandry Vebrové čte Václav Vydra. Audiokniha je ve formátu MP3.

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Jazyk čeština
Počet strán 0
EAN 8594155757763
Dátum vydania 3.10.2016
Vek od 9
Vydavateľstvo Fragment
Edícia Audioknihy
Hmotnosť 0,067
Typ CD audio

2. díl napínavých příběhů o rodině Ducháčkových od oblíbené české autorky Sandry Vebrové. V jedinečném podání Václava Vydry!

Rodinu Ducháčkových už znáte!

Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olívie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Seznámíme se s Mlžany z Blatšeru, dozvíme se, jaké záhady zkoumají na Mlžanské akademii věd, a vydáme se na mlžanský karneval přízraků. Oblíbenou knihu Sandry Vebrové čte Václav Vydra. Audiokniha je ve formátu MP3.

Ďalšie tituly z rady "Rodinka Dušičkovcov"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!