EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Jak jsem si udělal sochu

Blanka Čapková


Báječný výlet čtvrté třídy do kamenické školy! Přes veškerou zábavu a rošťačiny bude čas vůbec něco vytesat?
Hurá, vytesáme si svou první sochu! Není to báječný nápad? Celá čtvrtá třída pojede na výlet do kamenické školy. To bude něco, děti zatím vyráběly jen zvířátka či hrnky z hlíny. Kubu okamžitě napadne, že vytesá kamarádku Marcelu. Ale než k tomuhle dojde, čeká ho pozoruhodná cesta autobusem, zkouška odvahy v nočním parku a spousta rošťácké zábavy při ubytování i v dílně. Podaří se dětem vůbec něco vytesat?

Informácie

Žáner príbehy detí
Ilustrátor Eva Mastníková
Jazyk čeština
Počet strán 56
EAN 9788000044279
Dátum vydania 26.9.2016
Vek od 8
Formát 160x195 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,243
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Báječný výlet čtvrté třídy do kamenické školy! Přes veškerou zábavu a rošťačiny bude čas vůbec něco vytesat?

Jednoho dne Kubova paní učitelka přijde s báječným nápadem – celá čtvrtá třída pojede na výlet do kamenické školy. A tam si každý vytesá svou první sochu! To bude něco, děti zatím vyráběly jen zvířátka či hrnky z hlíny, které se pak vypálily v peci. Kubu okamžitě napadne, že vytesá kamarádku Marcelu. Ale než k tomuhle dojde, čeká ho pozoruhodná cesta autobusem, zkouška odvahy v nočním parku a spousta rošťácké zábavy při ubytování i v dílně. Podaří se dětem vůbec něco vytesat?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!