EN

Katana na Super Hero High

Lisa Yeeová


Podívejte se na Super Hero High počtvrté!
Katana pilně studuje, aby se mohla stát superhrdinkou, ale kromě toho také pokračuje ve vznešené samurajské tradici. Od někoho neznámého dostala nesnadný úkol – ochraňovat stovku starobylých samurajských mečů. Ale proč ona? A proti komu? S pomocí svých spolužáků se to snaží zjistit. Právě se však stala kapitánkou šermířského týmu, pracuje na školním projektu a zdá se, že dávný nepřítel její rodiny ještě neřekl poslední slovo. Zachovat při tom chadnou hlavu nebude snadné.

Informácie

Číslo dielu 4
Jazyk čeština
Počet strán 272
EAN 9788075445032
Dátum vydania 19.2.2018
Vek od 10
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,35
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Katana není obyčejná studentka a její spolužačky taky ne. Super Hero High totiž není běžná škola.

Katana pilně studuje, aby se mohla stát superhrdinkou, ale kromě toho také pokračuje ve vznešené samurajské tradici. Od někoho neznámého dostala nesnadný úkol – ochraňovat stovku starobylých samurajských mečů. Ale proč ona? A proti komu? S pomocí Wonder Woman, Supergirl, Miss Martian a dalších spolužáků se to snaží zjistit. Právě se však stala kapitánkou šermířského týmu, pracuje na velkém školním projektu a zdá se, že dávný nepřítel její rodiny ještě neřekl poslední slovo a sbírá armádu. Zachovat při tom všem rozvahu nebude jednoduché.

Katana se však umí ohánět – nejen mečem!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Super Hero Girls"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!