EN

Láska s. r. o.: Prvý bozk

Anna Ludwig


Uff...Ešte toto Charlotte chýbalo! Rodinná dovolenka pri Gardskom jazere s matkiným novým priateľom. Je taký nemožný, že by človek plakal. Ako budú vyzerať celé prázdniny?
Charlotta sa snaží zo všetkých síl, aby tej hroznej dovolenke zabránila, bohužiaľ, márne. Hneď prvý prázdninový deň rodinka vyráža do Talianska. Navzdory Charlottinmu očakávaniu však hotel vôbec nie je otrasný. Rozčuľuje ju len syn majiteľa Angelo. Prenasleduje ju na každom kroku a stále na ňu huláka: „Ciao, bella!“ Našťastie ju zachráni úžasný surfista Leon. Konečne tie prázdniny začínajú stáť za to.

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Originálny názov DTV Girl: Nur Eineinhalb Küsse
Pôvodný jazyk nemčina
Počet strán 112
EAN 9788056402979
Dátum vydania 16.3.2017
Vek od 11
Formát 130x197 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,12
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Ešte toto Charlotte chýbalo! Rodinná dovolenka pri Gardskom jazere s matkiným novým priateľom Klausom. Je taký nemožný, že by človek plakal.

Charlotta sa snaží zo všetkých síl, aby tej hroznej dovolenke zabránila, bohužiaľ, márne. Hneď prvý prázdninový deň rodinka vyráža do Talianska.

Navzdory Charlottinmu očakávaniu však hotel vôbec nie je otrasný. Rozčuľuje ju len syn majiteľa Angelo. Prenasleduje ju na každom kroku a stále na ňu huláka: „Ciao, bella!“ Našťastie ju zachráni úžasný surfista Leon.

Konečne tie prázdniny začínajú stáť za to.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Láska s. r. o."

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM