EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Tygří srdce – Princ džungle

Robin Dix


Úžasné grafické provedení knihy vám vyrazí dech. Obsahuje barevné karty jednotlivých postav.
Mladý bílý tygr Rádža je předurčený k tomu, aby v budoucnu vládl celé džungli. To se však nelíbí současnému vládci pralesa. Železný spár má díky proroctví oprávněné obavy o svoji moc a pro její udržení neváhá udělat cokoli. Když Rádžu jeho nebezpečný nepřítel objeví, nezbývá mu než prchnout. Vydává se k ostrovu Stínových válečníků, kde by měla být dokončena jeho přeměna ve velkého lovce. Cesta je ale dlouhá a nebezpečná…

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 234
EAN 9788025332672
Dátum vydania 10.8.2017
Vek od 10
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,466
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Mladý bílý tygr Rádža je předurčený k tomu, aby v budoucnu vládl celé džungli. Vždy však existovaly temné síly, které usilovaly o jeho život. Jeho největším nepřítelem je nynější vládce pralesa Železný spár. Díky proroctví má oprávněné obavy o svoji moc a pro její udržení neváhá udělat cokoli.

Když Rádžu Železný spár objeví, mladému tygrovi nezbývá nic jiného než prchnout. Se svým věrným společníkem gekonem Biruem se vydávají k ostrovu Stínových válečníků, kde by měla být dokončena jeho přeměna ve velkého lovce. Cesta je ale dlouhá a džungle plná nástrah a nebezpečí…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!