EN

Brontík – Vzhůru do pravěku

Thomas Brezina


Takové domácí mazlíčky jen tak někdo nemá! 2.díl veselých příběhů pro děti.
Týna s Tobíkem ukrývají ve strýčkově domě dinosaury – malého Brontíka a ptakoještěra Létavce. Bohužel o nich ví i profesor Karoch a reportér Louda. Chtějí dinosaury chytit, zkoumat a proslavit se tím. Při jedné honičce Létavec spolu s ostatními kamarády proletí časem až do pravěku. Ani tam ale nejsou v bezpečí: ve vodě na ně zaútočí ještěr a na souši zas obrovský tyranosaurus. Podaří se jim vyváznout se zdravou kůží?

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Jazyk čeština
Originálny názov Bronti
Pôvodný jazyk nemčina
Séria Brontík
Počet strán 80
EAN 9788025332405
Dátum vydania 3.8.2017
Vek od 6
Formát 165x240 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,389
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Dvojčata Týna s Tobíkem ukrývají ve strýčkově domě dva dinosaury – malého Brontíka a ptakoještěra Létavce. Bohužel o nich ví i profesor Karoch a reportér Louda. Mají v plánu oba dinosaury chytit, zkoumat a proslavit se tím.

Při jedné divoké honičce Létavec spolu s ostatními kamarády proletí časem až do pravěku. Ani tam ale nejsou v bezpečí: ve vodě na ně zaútočí ještěr a na souši zas obrovský tyranosaurus.

Podaří se jim z této šlamastyky vyváznout se zdravou kůží?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Brontík"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM