EN

Apollónův pád - Hrobka nemrtvých

Rick Riordan


Apollónova cesta za vykoupením nebere konce. 4. díl série ze světa Percyho Jacksona.
Být Apollónem není hračka, obzvlášť když vás vykážou z Olympu, a ještě vás uvězní v těle smrtelníka Lestera Papadopoulose. Řecký bůh na cestě za znovuzískáním někdejších schopností se tentokrát vydává do Tábora Jupiter v Sanfranciském zálivu. Všehoschopní římští imperátoři míří tamtéž, aby zaútočili na římské polobohy novými ničivými zbraněmi. A co hůř, na pomoc si vedou mocného spojence – ani živého, ani mrtvého, ale o to nebezpečnějšího.

Informácie

Žáner fantasy
Číslo dielu 4
Jazyk čeština
Originálny názov The Trials of Apollo 4
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Dana Chodilová
Počet strán 384
EAN 9788025346334
Dátum vydania 12.3.2020
Vek od 11
Formát 145x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,615
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Utrpení olympského boha Apollóna, zakletého v těle smrtelníka Lestera Papadopoulose, nekončí!

Na tábor římských polobohů v Sanfranciském zálivu se chystají zaútočit všehoschopní římští imperátoři. Díky obří armádě, ochočeným nestvůrám a ničivým zbraním mohou tábor Jupiter vymazat z povrchu zemského. Navíc mají mocného spojence – ani živého, ani mrtvého, ale o to nebezpečnějšího. Pokud má tábor tuhle blížící se apokalypsu přežít, bude potřebovat Apollónovu pomoc.

Přičte mu nejvyšší vládce nebes Zeus jeho statečné skutky k dobru? Odpustí mu konečně jeho selhání a vrátí mu jeho božskou existenci?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Apolónov pád"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Rick Riordan

Rick Riordan

Rick Riordan pred kariérou spisovateľa pracoval ako učiteľ anglického jazyka a histórie na stredných školách. Ako spisovateľ debutoval sériou mysterióznych príbehov pre dospelých, získal za ne významné ocenenia Edgar Award, Anthony Award a Shamus Award. Detské a mládežnícke príbehy začal vymýšľať vďaka svojim deťom. Dnes patrí medzi najpredávanejších autorov kníh pre deti a mládež, ktoré sa predávajú v miliónových nákladoch a boli preložené do takmer 40 jazykov. Vo vydavateľstve Fragmet vychádzajú jeho série Magnus Chase, Apolónov pád či Percy Jackson.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM