EN

Klementínka a bláznivý týždeň

Sara Pennypackerová


Obľúbená kniha o okúzľujúcej a neskrotnej tretiačke s talentom na maléry si vo svete získala srdcia mnohých detí. A okrem toho aj priečky v rebríčkoch New York Times Bestseller!
Klementínka nemá najlepší týždeň. Pondelok ju pošlú do riaditeľne, lebo Grétke ostrihala vlasy, utorok sa na ňu Grétkina mama poriadne naštve, stredu ju zas pošlú k riaditeľke… Štvrtok sa s ňou Grétka prestane baviť, piatok sa začína zlými vajíčkami, a to nie je ani zďaleka všetko, lebo sobotu sa na ňu naštve ešte aj vlastná mama. No dobre teda, Klementínka má PRÍŠERNÝ týždeň.
Získané ocenenia:
New York Times bestseller, 2016,

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Clementine
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 144
EAN 9788056600719
Dátum vydania 5.5.2017
Vek od 7
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,32
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Klementínka nemá najlepší týždeň. Pondelok ju pošlú do riaditeľne, lebo Grétke ostrihala vlasy, utorok sa na ňu Grétkina mama poriadne naštve, stredu ju zas pošlú k riaditeľke… Štvrtok sa s ňou Grétka prestane baviť, piatok sa začína zlými vajíčkami, a to nie je ani zďaleka všetko, lebo sobotu sa na ňu naštve ešte aj vlastná mama.

No dobre teda, Klementínka má PRÍŠERNÝ týždeň.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Sara Pennypackerová

Sara Pennypackerová

Sara Pennypackerová je americká autorka z Massachusetts. Za své knihy pro děti získala mnohá ocenění, např. Golden Kite Award, Christopher Award a Sid Fleischman Award. Kniha Klementýnka a bláznivý týden se stala knihou roku prestižních recenzentů, jako jsou například Publishers weekly, School Library Journal atd. První místo žebříčku New York Times získal půvabný příběh Pax, můj liščí přítel. Jako malá ráda pracovala na zahradě, četla a jezdila na koni.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM