EN

Všechna moje strašidla – Strašení na jedničku

Thomas Brezina


Když strašidla dostanou spalničky, je to opravdu mazec. Jsou totiž potom ještě děsivější! 2. díl nové série od oblíbeného autora Thomase Breziny.
Max má opravdu neobvyklé kamarády. Přátelí se totiž s opravdickými strašidly, která bydlí v opuštěném strašidelném zámku. Schovávají se tam před Karlou Čmuchalovou, která po nich stále nepřestala pátrat. A aby těch starostí nebylo málo, všechna strašidla onemocněla. Dostala spalničky, takže mají červenou vyrážku a vypadají ještě děsivěji než dříve. Maxe čeká zapeklitý úkol: potřebuje sehnat ingredience na výrobu léku, který nemoc zažene. Kde ale takové věci získat?

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Originálny názov Alle meine monster_Grusel Auf Dem Stundenplan
Pôvodný jazyk nemčina
Počet strán 196
EAN 9788025328705
Dátum vydania 29.8.2016
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,494
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Když strašidla dostanou spalničky, je to opravdu mazec. Jsou totiž potom ještě děsivější!

Max má opravdu neobvyklé kamarády. Přátelí se totiž s opravdickými strašidly, která bydlí v opuštěném strašidelném zámku. Schovávají se tam před Karlou Čmuchalovou, která po nich stále nepřestala pátrat.

A aby těch starostí nebylo málo, všechna strašidla onemocněla. Dostala spalničky, takže mají červenou vyrážku a vypadají ještě děsivěji než dříve. Maxe čeká zapeklitý úkol: potřebuje sehnat ingredience na výrobu léku, který nemoc zažene. Kde ale takové věci získat?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Všechna moje strašidla"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Thomas Brezina

Thomas Brezina

Knihy Thomasa Brezinu už boli preložené do viac ako 35 jazykov. V Číne ho volajú majster dobrodružstiev. Dokáže písať tak, že čitatelia sa úplne pohrúžia do jeho príbehov a z hlavných hrdinov sa stanú ich dobrí priatelia, s ktorými sa radi stretávajú stále znova a znova. Od roku 1996 je rakúskym vyslancom UNICEF-u, zasadzuje sa za práva detí a podporuje vzdelávacie projekty na celom svete. V rokoch 2006 a 2007 bol v Rakúsku zvolený za spisovateľa roka.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM