EN

Dračí rytíři (2): Stínový drak

J. R. Castle


Volné pokračování úspěšné fantasy série o boji dračích rytířů s generálem Vaynem, který je spoutal v jejich lidské podobě.
Zlý generál Vayn, který svrhl císaře a dračí rytíře spoutal v jejich lidské podobě, stále panuje na Alariských ostrovech. Dvanáctiletý korunní princ Quinn, dívka Thea a osvobozený Ohnivý drak Ignus společně putují po ostrově Keris, ale generálova Černá garda jim je stále v patách. V nejtěžší chvíli je zachrání Ulric, další dračí rytíř. Mohou mu ale důvěřovat? A dokáže Quinn ovládnout své nově nalezené dračí schopnosti, než bude příliš pozdě?

Informácie

Ilustrátor Jan Patrik Krásný
Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 112
EAN 9788000044101
Dátum vydania 5.9.2016
Vek od 10
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,222
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Volné pokračování úspěšné fantasy série o boji dračích rytířů s generálem Vaynem, který je spoutal v jejich lidské podobě.

Zlý generál Vayn, který svrhl císaře a dračí rytíře spoutal v jejich lidské podobě, stále panuje na Alariských ostrovech. Dvanáctiletému korunnímu princi Quinnovi se s pomocí odvážné dívky They podařilo najít a osvobodit Ohnivého draka Ignuse. Společně putují po ostrově Keris, ale generálova Černá garda jim je stále v patách. V nejtěžší chvíli je zachrání Ulric, další dračí rytíř. Mohou mu ale opravdu důvěřovat? A dokáže Quinn ovládnout své nově nalezené dračí schopnosti, než bude příliš pozdě?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Dračí rytíři"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!