EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Zvířátka z Kouzelného lesa – Pejsek Puntík

Lily Small


Druhý příběh z čarovného lesa, o který se starají roztomilá zvířátka a vzduchem voní kouzla. Doporučujeme jako první čtení pro nejmenší čtenáře!
Dnes je Puntíkův velký den. Má totiž narozeniny a nemůže se dočkat, až je spolu se svými kamarády oslaví. Létá po Kouzelném lese, rozprašuje pyl, aby kytičky rostly, a zve všechna zvířátka na oslavu. Je ale tak roztržitý, že při poletování tamhle něco shodí, tuhle zas cosi rozhází. Odpustí zvířátka Puntíkovi jeho nešikovnost? A hlavně, dostane od nich nějaký dárek? Laskavý příběh pro nejmenší čtenáře o tom, že pomáhat je krásné.

Informácie

Žáner rozprávka
Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 112
EAN 9788025329061
Dátum vydania 26.9.2016
Vek od 6
Formát 129x193 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,225
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Druhý příběh z čarovného lesa, o který se starají roztomilá zvířátka a vzduchem voní kouzla.

Vítejte v čarovném lese, o který se starají roztomilá zvířátka a vzduchem voní kouzla. Dnes je Puntíkův velký den. Má totiž narozeniny a nemůže se dočkat, až je spolu se svými kamarády oslaví. Létá po Kouzelném lese, rozprašuje pyl, aby kytičky rostly, a zve všechna zvířátka na oslavu. Je ale tak roztržitý, že při poletování tamhle něco shodí, tuhle zas cosi rozhází. Odpustí zvířátka Puntíkovi jeho nešikovnost? A hlavně, dostane od nich nějaký dárek?

Laskavý příběh pro nejmenší čtenáře o tom, že pomáhat je krásné. Bonus navíc – na konci knížky najdete pár zábavných úkolů a aktivit inspirovaných příběhem.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Zvieratká z Kúzelného lesa"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!