EN

Letná akcia vybraných titulov s 20% zľavou!    Pri nákupe nad 40€ teraz kniha Maestro zdarma!

Spirit Animals: Soumrak strážců – Velký návrat

3. díl

Varian Johnson


V hlubinách Erdasu se probudilo zkažené a prastaré zlo. Dokáže ovládat druhé a krást spirituální zvířata jejich právoplatným partnerům! 3. díl oblíbené fantasy série Spirit Animals: Soumrak strážců
Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan se dál snaží zastavit prastaré zlo, ale dochází jim čas. Protože temnota si podrobuje jejich spojence, mohou se v nastalém chaosu spoléhat na jediné: na své zvířecí společníky. Jenže nepřítel, kterému přátelé čelí, má moc ovládat druhé a krást spirituální zvířata jejich právoplatným partnerům. Vydrží jejich spirituální pouta silná, nebo bude některý z nich ztracen? Bude to Brigan, Uraza, Dží nebo Essix?

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Originálny názov The Return (Spirit Animals: Fall of the Beasts, Book 3)
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 192
EAN 9788025335574
Dátum vydania 25.1.2018
Vek od 11
Formát 140x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,329
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře?

Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan, čtveřice mladých hrdinů rozdělená mezi dvěma světy, se dál snaží zastavit prastaré zlo, ale dochází jim čas. Hrozí, že již velice brzy budou zničena i spirituální pouta – posvátná spojení mezi lidmi a zvířaty.

Protože temnota si podrobuje jejich spojence, mohou se v nastalém chaosu spoléhat na jediné: na své zvířecí společníky. Jenže nepřítel, kterému přátelé čelí, má moc ovládat druhé a krást spirituální zvířata jejich právoplatným partnerům. Vydrží jejich spirituální pouta silná, nebo bude některý z nich ztracen? Bude to Brigan, Uraza, Dží nebo Essix?

3. díl ze série Spirit Animals: Soumrak strážců.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Spirit Animals: Súmrak strážcov"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Varian Johnson

Varian Johnson

Varian Johnson sa narodil v meste Florence v južnej Kalifornii, študoval strojárstvo na University of Oklahoma. Neskôr si vzdelanie doplnil o titul v kreatívnom písaní na univerzite vo Vermonte. Žije neďaleko Austinu s rodinou. Napísal takmer dvadsať kníh pre menšie aj väčšie deti, v slovenskom jazyku vyšli knihy zo série Spirit Animals: Súmrak strážcov.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM