EN

Letná akcia vybraných titulov s 20% zľavou!    Pri nákupe nad 40€ teraz kniha Maestro zdarma!

Nový tajný denník Hendrika Groena, 85 rokov

Hendrik Groen


Obľúbený osemdesiatnik je späť. A stále žije rád!
Klub Starí, ale nie mŕtvi prijal nových členov namiesto Grietje a Eefje. Grietje leží na uzavretom oddelení pre pacientov s alzheimerom a hoci ju Hendrik pravidelne navštevuje, ona ho už nespoznáva. Myšlienky na pominuteľnosť života sa objavujú čoraz častejšie, takisto ako spomienky na Eefje, ktorá mu veľmi chýba. Hendrik sa však nevzdáva. V zásobe má ďalšie zbrane proti neúprosnému času. Po dlhšej nečinnosti anarchistický klub opäť naplno ožije a akční priatelia podniknú zopár bláznivých výletov.

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Pôvodný jazyk holandčina
Séria Hendrik Groen
Počet strán 448
EAN 9788056604939
Dátum vydania 1.6.2018
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,664
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Členovia klubu Starí, ale nie mŕtvi privítali dvoch nováčikov, ktorí zaplnili prázdne miesta po Grietje a Eefje. Grietje leží na uzavretom oddelení pre pacientov s alzheimerom a hoci ju Hendrik pravidelne navštevuje, ona ho už nespoznáva. Myšlienky na pominuteľnosť a krehkosť života sa objavujú čoraz častejšie, takisto ako spomienky na Eefje, ktorá mu veľmi chýba. Hendrik sa však nevzdáva. V zásobe má ďalšie zbrane proti neúprosnému času. Po dlhšej nečinnosti anarchistický klub opäť naplno ožije a akční priatelia podniknú niekoľko bláznivých výletov.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Hendrik Groen"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Hendrik Groen

Hendrik Groen

Hendrik Groen je pseudonym holandského autora, ktorý stojí za knihami Tajný deník Hendrika Groena a Ži a nechaj žiť. Autor svoje denníkové zápisky uverejňoval najprv na literárnej webstránke magazínu Torpedo. Neskôr boli jeho tituly preložené do viac ako 30 jazykov sveta a šplhali sa na vysoké priečky predajností v Holandsku aj po celom svete. Jeho pravá identita je len predmetom špekulácií v médiách.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

nathalys-reading.blogspot.cz - Nový tajný denník Hendrika Groena

Hendrik je späť. Ešte stále žije. So svojím klubom Starí, ale nie mŕtvi plánuje ďalšie dobrodružstvá. Prijali tiež nových členov, aby zaplnili miesta po Grietje a Eefje. Rok nič nenapísal. Musel bojovať so smútkom. Smrť jeho priateľky ho veľmi zasiahla a nedokázal sa sústrediť na denník. V skratke nám však oznamuje, čo sa stalo za ten čas. Nie sme o nič ukrátení, takže sa plynulo prechádza do ro...
NAPÍŠTE NÁM