EN

Peter Sagan: tourminátor

T.J. Millner

2,0
( 1 )

Fascinujúci príbeh jedného z najväčších cyklistických talentov súčasnosti.
Fascinujúci životný príbeh jedinečného talentu, ktorý na seba dokázal strhnúť pozornosť celého cyklistického sveta svojou nesmiernou húževnatosťou, pretekárskymi výsledkami i nezameniteľnými vtipmi. Peter Sagan sa stal fenoménom, ktorý už dávno prekročil hranice Slovenska a svojimi výkonmi sa nezmazateľne zapisuje do športovej histórie. Podľa odborníkov patrí k najväčším osobnostiam svetovej cyklistiky súčasnosti.

Informácie

Jazyk slovenčina
Původní jazyk angličtina
Rada Športovci
Počet strán 184
EAN 9788056600801
Dátum vydania 19.5.2017
Vek od 9
Formát 126x198 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,34
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Fascinujúci životný príbeh jedinečného talentu, ktorý na seba dokázal strhnúť pozornosť celého cyklistického sveta svojou nesmiernou húževnatosťou, pretekárskymi výsledkami i nezameniteľnými vtipmi. Peter Sagan sa stal fenoménom, ktorý už dávno prekročil hranice Slovenska a svojimi výkonmi sa nezmazateľne zapisuje do športovej histórie.

Rodák zo Žiliny zažiaril už v juniorských kategóriách, keď sa v roku 2008 stal juniorským majstrom Európy i sveta na horských bicykloch. Potom svoju kariéru zameral na cestnú cyklistiku a pokračoval v dobývaní ďalších triumfov. Podarilo sa mu tak napríklad vybojovať päťkrát po sebe zelený dres na Tour de France a v rokoch 2015 a 2016 získať titul majstra sveta v cestnej cyklistike. Podľa odborníkov patrí k najväčším osobnostiam svetovej cyklistiky súčasnosti.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Športovci"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

blog - Peter Sagan: Tourminátor

Blížil sa júl a ja osobne ako malý športový fanúšik som sa naň veľmi tešila. Prečo? Počas tohto mesiaca prebieha mnoho významných športových podujatí, či už napríklad Wimbledone, jeden z najstarších tenisových turnajov, alebo omnoho viac očakávanejšia cyklistická Tour De France. Práve na tento čas som si šetrila túto malú zelenú knižku, ktorú som mala v pláne čítať počas prvých kilometrov jednotli...
NAPÍŠTE NÁM