EN

Manželka medzi nami

Sarah Pekkanen, Greer Hendricks


Psychologický thriller o manželstve, zrade a nebezpečných pravdách, ktoré sa skrývajú medzi riadkami.
Ponorte sa do príbehu Vanessy Thompsonovej... Budete si myslieť, že čítate o žiarlivej žene, ktorá je posadnutá snúbenicou svojho exmanžela. Bude sa vám zdať neznesiteľná a pochopíte, prečo ju manžel opustil a našiel si za ňu náhradu. Budete si istí, že dokonale poznáte pozadie a detaily tohto vzťahového trojuholníka. Lenže nech si myslíte čokoľvek, mýlite sa. Skutočná pravda sa skrýva medzi riadkami. Dokážete ju odhaliť, skôr ako sa dostanete na poslednú stranu?

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov The Wife Between Us
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 376
EAN 9788056607480
Dátum vydania 9.11.2018
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,53
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

KTORÁ JE TÁ DRUHÁ?

Ponorte sa do príbehu Vanessy Thompsonovej...

Budete si myslieť, že čítate o žiarlivej žene, ktorá je posadnutá snúbenicou svojho exmanžela.

Bude sa vám zdať neznesiteľná a pochopíte, prečo ju manžel opustil a našiel si za ňu náhradu.

Budete si istí, že dokonale poznáte pozadie a detaily tohto vzťahového trojuholníka.

Lenže nech si myslíte čokoľvek, mýlite sa.

Skutočná pravda sa skrýva medzi riadkami. Dokážete ju odhaliť, skôr ako sa dostanete na poslednú stranu?

Video

Uživateľská recenzia

Dominika Štefčíková
Skvelý príbeh, ktorý vás vtiahne hneď od začiatku. A hoci už začnete mať tušenie, že sa niečo stane, tak zrazu príde taký zlom, že si poviete...čooooo? Do poslednej strany sa príbeh mení. Kniha sa mi čítala ľahko, veľmi ma bavila. Odporúčam skôr ženám, ktoré majú radi trilery.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Sarah Pekkanen

Sarah Pekkanen

Sarah Pekanen sa narodila v New Yorku, ale vyrástla v Marylande. Spisovateľkou chcela byť odmalička. Po vysokej škole sa vybrala na sólo trip po Európe a po návrate sa zamestnala ako novinárka. Túto kariéru neskôr opustila a naplno sa venovala svojim trom synom. Popri tom sa vrátila k celoživotnému snu a pustila sa do písania románu. Debutovala s románom The Opposite of Me a spoznala svoju redaktorku Greer Hendriks. Toto spojenie bolo osudové, neskôr spoločne napísali úspešné romány Manželka medzi nami či Anonymné dievča. Obe diela budú adaptované na film, autorky spolupracujú na scenároch a sú aj výkonnými producentkami.
Zobraziť profil autora

Greer Hendricks

Greer Hendricks

Greer Hendricks strávila vyše dve desaťročia ako redaktorka vydavateľstva Simon & Schuster. Písala pre The New York Times a Publishers Weekly. Žije na Manhattane s manželom a dvoma deťmi. Ako spisovateľka debutovala románom Manželka medzi nami, ktorý napísala spoločne so Sarah Pekkanen. Tento román aj ich druhé spoločné dielo Anonymné dievča adaptujú na filmy. Obe spolupracujú na scenároch a sú výkonnými producentkami.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

nathalys-reading.blogspot.cz - Manželka medzi nami

Všetko, čo si myslíte, nebude pravda. Všetko, čo s istotou viete, bude len prosté zahmlievanie skutočnosti. Neverte ničomu a nikomu. Buďte podozrievaví. Buďte v strehu. Analyzujte každú maličkosť. Nenechajte sa vyviesť z rovnováhy a nechoďte po povrchu. Snažte sa preniknúť do príbehu. Viem však, že moje rady budú úplne nepoužiteľné. Prečo? Lebo ja som bola oklamaná, aj keď som sa úporne snažila,...

Drominickacita.sk - Manželka medzi nami

Po dlhšom čase som sa opäť dostala k psychologickému trileru. Tentokrát je to kniha Manželka medzi nami od autoriek Sarah Pekkamen a Greer Hendricks. Anotácia ma zaujala už keď kniha vyšla v českom jazyku. Akonáhle vyšla v slovenčine, vedela som, že si ju musím prečítať. A tak je tu recenzia. Dnes to však spravím inak. Namiesto môjho opisu deja vám sem pridám anotáciu. Tá o knihe povie všetko a z...
NAPÍŠTE NÁM