EN

LEGO® NINJAGO Dotek času

kolektiv


Minifigurka zdarma
Naši hrdinové se v báječném dobrodružství LEGO® NINJAGO® utkají se zbrusu novými protivníky. Mistra Wu dostihnou jeho minulé souboje a Kai, Nya, Jay, Cole, Zane a Lloyd teď musejí bojovat s novými nepřáteli – Časovými dvojčaty. Společně s armádou brnění, která ovládají hadi, a schopností manipulovat časem plánují Časová dvojčata změnit minulost i budoucnost. Aby nindžové zachránili město Ninjago, potřebují spojit své síly. Vyřeš úkoly, přečti si komiks a sestav minifigurku slizkého Rumělkového válečníka.

Informácie

Jazyk čeština
Rada LEGO®
Počet strán 32
EAN 9788026414162
Dátum vydania 20.4.2017
Vek od 7
Formát 205x290 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia LEGO
Hmotnosť 0,176
Typ kniha + doplnok
Väzba brožovaná lepená

Naši hrdinové se v báječném dobrodružství LEGO® NINJAGO® utkají se zbrusu novými protivníky.

Mistra Wu dostihnou jeho minulé souboje a Kai, Nya, Jay, Cole, Zane a Lloyd teď musejí bojovat s novými nepřáteli – Časovými dvojčaty. Společně s armádou brnění, která ovládají hadi, a schopností manipulovat časem plánují Časová dvojčata změnit minulost i budoucnost. Aby nindžové zachránili město Ninjago, potřebují spojit své síly. Vyřeš úkoly, přečti si komiks a sestav minifigurku slizkého Rumělkového válečníka.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "LEGO®"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!