EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Winx Girl Series - Velká cukrářská soutěž (2)

Iginio Straffi


Víly WINX umí nejen kouzlit, ale jde jim i pečení!
Bloom se připravuje na Velkou cukrářskou soutěž. Ráda by se nejen zúčastnila, ale i vyhrála, a tak hledá vhodnou členku do svého týmu. Ještě že zná víly pixie! Cara je ta nejlepší volba. Společně se pustí do pečení toho nejmagičtějšího zákusku a s vílami Winx se postaví temným čarodějkám, které se pokusí v soutěži podvádět. Podaří se Bloom vyhrát?

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 64
EAN 9788075443113
Dátum vydania 1.5.2017
Vek od 8
Formát 140x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Edícia Winx
Hmotnosť 0,15
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Víly umí nejen kouzlit, ale jde jim i pečení! Bloom se připravuje na Velkou kuchařskou soutěž. Ráda by se nejen zúčastnila, ale i vyhrála, a tak hledá vhodnou členku do svého týmu. Ještě že zná víly pixie! Cara je ta nejlepší volba. Společně se pustí do pečení toho nejmagičtějšího zákusku a s vílami Winx se postaví temným čarodějkám, které se pokusí v soutěži podvádět. Podaří se Bloom vyhrát?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Winx Girl Series"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!