EN

Šmoulové: Zapomenutá vesnice - filmový příběh

Stacia Deutschová, Stacey Harmanová


Prožijte filmový příběh na stránkách knihy!
Šmoulince už delší dobu vrtá hlavou, proč všichni šmoulové ve vesnici jsou něčím výjimeční, jen ona ne. Koumák je chytrý, Silák má svaly a Nešika je… prostě nešika. Když šmoulí kamarádi uvidí v Zakázaném lese úplně neznámého šmoulu, Šmoulinka hned ví, co si počít. Začne vetřelce sledovat! Jenže Šmoulinka není jediná, kdo jde po jeho stopách. Snaží se ji předběhnout zlý čaroděj Gargamel! Koumák, Silák i Nešika běží Šmoulince na pomoc, ale co když Gargamel objeví ztracenou šmoulí vesnici jako první?

Informácie

Žáner humor pre deti
Jazyk čeština
Rada Šmolkovia
Počet strán 144
EAN 9788000046013
Dátum vydania 6.3.2017
Vek od 9
Formát 130x197 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,334
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Prožijte filmový příběh na stránkách knihy!

Šmoulince už delší dobu vrtá hlavou, proč všichni šmoulové ve vesnici jsou něčím výjimeční, jen ona ne. Koumák je chytrý, Silák má svaly a Nešika je… prostě nešika. Když šmoulí kamarádi uvidí v Zakázaném lese úplně neznámého šmoulu, Šmoulinka hned ví, co si počít. Začne vetřelce sledovat!

Jenže Šmoulinka není jediná, kdo jde po jeho stopách. Snaží se ji předběhnout zlý čaroděj Gargamel! Koumák, Silák i Nešika běží Šmoulince na pomoc, ale co když Gargamel objeví ztracenou šmoulí vesnici jako první?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Šmolkovia"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!