EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Marek Hamšík: futbalová superstar

Roman Smutný


Inšpiratívny príbeh hviezdy slovenského futbalu, ktorý si získal srdce Talianska.
Inšpiratívny príbeh rozpráva o obyčajnom chlapcovi, ktorý to vďaka svojej ohromnej snahe, neutíchajúcej túžbe, ale aj nezbytnej pokore dotiahol zo sídliska v Banskej Bystrice cez hlavné mesto Slovenska až do Talianska, kde sa stal hviezdou veľkoklubu SSC Neapol. Marek Hamšík je príkladom pre všetkých malých chlapcov, ktorí snívajú o kariére slávneho futbalistu. Za Hamšíkovým úspechom stojí predovšetkým tvrdá drina a bezbrehé odhodlanie bojovať a vyhrávať za každú cenu.

Informácie

Jazyk slovenčina
Rada Športovci
Počet strán 176
EAN 9788056601365
Dátum vydania 1.9.2017
Vek od 9
Formát 126x198 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,3
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Inšpiratívny príbeh hovorí o obyčajnom chlapcovi, ktorý to vďaka svojej obrovskej usilovnosti, nesmiernej túžbe, ale aj nevyhnutnej pokore dotiahol zo sídliska v Banskej Bystrici cez hlavné mesto Slovenska až do Talianska, kde sa stal hviezdou veľkoklubu SSC Neapol. Marek Hamšík je príkladom pre všetkých malých chlapcov, ktorí snívajú o kariére slávneho futbalistu. Nejde totiž o žiadnu namyslenú primadonu, za Hamšíkovým úspechom stojí predovšetkým tvrdá drina a nesmierne odhodlanie bojovať a vyhrávať za každú cenu.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Športovci"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!