EN

Darkus a chrobáky

M.G. Leonardová

5,0
( 1 )

Darkus a chrobáky je prvým dielom zábavnej trlógie o brilantnom chlapcovi, jeho lojálnych kamarátoch a chrabrých chrobákoch, ktorá nám spoločne prinášajú dobrodružstvo plné humoru i vedeckých faktov.
Darkus neverí vlastným očiam! Zo susedových nohavíc vyletí odporný hmyz a zdá sa, že ten gigantický chrobák chce čosi povedať. Ako sa však chlapec môže kamarátiť s chrobákom? A čo má ten chrobák spoločné so zmiznutím jeho otca a príchodom Lukrécie Cutterovej, ktorá má záľubu v hrôzostrašných šperkoch?
Získané ocenenia:
Branford Boase Award, 2017,

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Jozef Klinga
Počet strán 336
EAN 9788056601167
Dátum vydania 18.8.2017
Vek od 8
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,45
Typ Kniha

Darkus neverí vlastným očiam! Zo susedových nohavíc vyletí odporný hmyz a zdá sa, že ten gigantický chrobák chce čosi povedať.

Ako sa však chlapec môže kamarátiť s chrobákom? A čo má ten chrobák spoločné so zmiznutím jeho otca a príchodom Lukrécie Cutterovej, ktorá má záľubu v hrôzostrašných šperkoch?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Pampúch - DARKUS A CHROBÁKY

Máte radi netradičných hrdinov? Čo tak chrobáky? V knihe Darkus a chrobáky sa to všakovakou hmyzou háveďou len tak hemží. A viete čo? Zistíte, že chrobačí svet je plný farieb a krásy. Trinásťročnému Darkusovi sa jedného dňa prevrátil život hore nohami. Jeho otec záhadne zmizol. Chlapec, ani jeho trochu excentrický strýko neveria, že by mohol len tak opustiť svojho milovaného syna. Veď po smrti ...

vinlit.sk - Darkus a chrobáky

G. Leonardová je anglická spisovateľka, poetka a scenáristka, ktorá vyštudovala anglickú literatúru na londýnskej King´s College. Darkus a chrobáky je Mayina knižná prvotina, ktorá už krátko po vydaní očarila celý svet. Práva na knihu sa predali do 37 krajín. Príbeh Darkusa a jeho verného chrobačieho priateľa získal celý rad ocenení a nominácií v súťažiach literatúry pre deti a mládež. V silnej...

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!