EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Za všetko môže Nora

Annie Robertson


Príbeh spisovateľky, ktorá sa stane úspešnou a v osobnom živote šťastnou až po tom, čo si siahne na úplne dno.
Život tridsaťročnej Niny nie je žiadny Hollywood, no ona nemá veľké ambície: Pracuje v malom kníhkupectve a s priateľom Willom si plánuje šťastnú a nekomplikovanú budúcnosť. Všetko sa však zmení, keď ju jedného dňa podlo zradí…Vtedy sa Nine otvoria oči a ona sa po rozchode konečne odhodlá dopísať scenár k pokračovaniu svojho obľúbeného filmu Keď Harry stretol Sally. Podarí sa jej vytrvať a vdýchnuť postavám nový život? A ako si poradí s vlastným príbehom lásky?

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Adriana Oravcová
Počet strán 296
EAN 9788056601808
Dátum vydania 27.10.2017
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,49
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Život tridsaťročnej Niny nie je žiadny Hollywood, no ona je s ním spokojná. Hoci je nadaná spisovateľka, nemá veľké ambície: Pracuje v malom kníhkupectve a s priateľom Willom si plánuje šťastnú a nekomplikovanú budúcnosť. Všetko sa však zmení, keď ju jedného dňa podlo zradí…

Vtedy sa Nine otvoria oči a ona sa po rozchode konečne odhodlá dopísať scenár k pokračovaniu svojho obľúbeného filmu Keď Harry stretol Sally.

Podarí sa jej vytrvať a vdýchnuť postavám nový život?

A ako si poradí s vlastným príbehom lásky?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!