EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

100 pohledů na Česko

kolektiv, Pavel Scheufler


Cestujte časem i prostorem s jedinečnou publikací o České republice.
100 lidí, 100 chutí, ale i 100 pohledů. Zažijte Česko jinak a nechte se naší republikou provést pomocí unikátních historických fotografií. Na jedné straně najdete starou fotografii místa a na straně druhé stejnou lokalitu, zachycenou však soudobým pohledem. Kniha je doplněna texty o zajímavostech vztahujících se k jednotlivým místům i historickým snímkům. Získejte nový pohled na Česko se 150 srovnávacími dvojicemi fotografií!

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 304
EAN 9788026416265
Dátum vydania 16.10.2017
Vek od 12
Formát 225x250 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 1,61
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

100 lidí, 100 chutí, ale i 100 pohledů. Zažijte Česko jinak a nechte se naší republikou provést pomocí unikátních historických fotografiích. Na jedné straně najdete starou fotografii místa a na straně druhé stejnou lokalitu, zachycenou však soudobým pohledem. Kniha je doplněna texty o zajímavostech vztahujícím se k jednotlivým místům i historickým snímkům. Získejte nový pohled na Česko se 150 srovnávacími dvojicemi fotografií!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!