EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Jak se stát akčním hrdinou

Andrea Brázdová


Zahraj si na komando, agenta, detektiva!
Kniha tě strhne ke hře na komando, agenty a detektivy. Pátrej, řeš zadané úkoly, hraj si na akčního hrdinu! Kniha obsahuje: psí známky, průkaz člena komanda, tajnou zprávu, dešifrátor i kartu na otisky prstů.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 24
EAN 9788000046303
Dátum vydania 11.9.2017
Vek od 6
Formát 260x260 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,67
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Žiješ dobrodružstvím, máš odvahu a chuť ukázat, co v tobě vězí? Chceš se zúčastnit přísně tajných misí, odhalit zločince, získat plány na výrobu nové superzbraně a svést bitvu papírovými granáty? Pak je tato kniha právě pro tebe! Otevři ji a zjisti, JAK SE STÁT AKČNÍM HRDINOU. Kniha tě strhne ke hře na komando, agenty a detektivy. Pátrej, řeš zadané úkoly, hraj si na akčního hrdinu! Zjistíš, jak sestavit komando a splnit náročnou misi v terénu, jak se stát agentem – mistrem převleků nebo jak proměnit svůj pokoj v detektivní kancelář. Kniha je interaktivní, najdeš v ní všechno, co potřebuješ – návody, rady, tipy i řadu vložených materiálů: dešifrátor tajných zpráv nebo plán na výrobu nové superzbraně. Kniha JAK SE STÁT AKČNÍM HRDINOU je vhodná pro malé agenty, členy komanda i detektivy. A také pro jejich rodiče!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!