EN

Letná akcia vybraných titulov s 20% zľavou!    Pri nákupe nad 40€ teraz kniha Maestro zdarma!

Vyber si svého mazlíčka a nauč se o něj starat

Katarína Belejová H., Petra Bartíková


Knížka s Mazlíčkomatem, kterým „změříš“ svou schopnost pečovat o svého mazlíčka!
Jedno vypadá jako pochodující list, druhé jako plyšová koule. Třetí je nejšťastnější ve vodě a čtvrté na větvi. Strašilka, morče, rybička a leguán. Už víš, o které zvířátko se chceš starat? Pomůžeme ti to zjistit. V této knize najdeš Mazlíčkomat, což je speciální přístroj, díky kterému se dozvíš, jaké zvířátko se pro tebe hodí, čím se živí, kde bydlí, co potřebuje, aby bylo šťastné, a na co musíš dát pozor, aby si neublížilo. Zkrátka to nejdůležitější do začátku!

Informácie

Ilustrátor Aneta Žabková
Jazyk čeština
Počet strán 24
EAN 9788000046327
Dátum vydania 21.8.2017
Vek od 6
Formát 230x260 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,388
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Jedno vypadá jako pochodující list, druhé jako plyšová koule. Třetí je nejšťastnější ve vodě, čtvrté na větvi a pátému je dobře v parku, kde může běhat jako o závod. Strašilka, morče, rybička, leguán a pes. Už víš, o které zvířátko se chceš starat? Pomůžeme ti to zjistit. V této knize najdeš Mazlíčkomat, což je speciální přístroj, díky kterému se dozvíš, jaké zvířátko se pro tebe hodí, čím se živí, kde bydlí, co potřebuje, aby bylo šťastné, a na co musíš dát pozor, aby si neublížilo. Zkrátka to nejdůležitější do začátku!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Petra Bartíková

Petra Bartíková

Petra Bartíková vyštudovala českú literatúru a niekoľko rokov pracovala ako novinárka. Vo voľnom čase cestovala po celom svete, objavovala a hltala detské knihy a písala o nich na svoj blog. Novinárčinu opustila, aby sa naplno venovala knižkám pre deti, zakotvila vo vydavateľstve B4U Publishing, kde vymýšľa a píše knihy pre deti.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM