EN

SEAL team six: Lov škorpiona

Don Mann, Ralph Pezzullo


Román bývalého příslušníka jednotky SEAL
Thomas Crocker a členové SEAL Team Six se vracejí, aby prožili další adrenalinem napumpované dobrodružství z pera bývalého příslušníka komand SEAL Dona Manna. Po zmizení jaderného materiálu, který se posléze objeví ve spárech známých teroristů, povolávají Spojené státy svou nejcennější protiteroristickou jednotku: SEAL Team Six amerického námořnictva. Thomas Crocker a jeho družstvo jsou opět nasazeni do akce, aby ochránili svět před teroristickými hrozbami.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 336
EAN 9788026416517
Dátum vydania 23.10.2017
Vek od 18
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,57
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Thomas Crocker a členové SEAL Team Six se vracejí, aby prožili další adrenalinem napumpované dobrodružství z pera bývalého příslušníka komand SEAL Dona Manna.

Po zmizení jaderného materiálu, který se posléze objeví ve spárech známých teroristů, povolávají Spojené státy svou nejcennější protiteroristickou jednotku: SEAL Team Six amerického námořnictva. Thomas Crocker a jeho družstvo, známí z knihy SEAL Team Six: Lov vlka, jsou opět nasazeni do akce, aby ochránili svět před teroristickými hrozbami.

Don Mann bere své čtenáře na exkurzi do řad nejelitnější bojové jednotky na světě, s níž vyrážejí na akcí nabitou jízdu, která dozajista zaujme fanoušky Vince Flynna a Brada Thora.

Mann a jeho spoluautor Pezzullo přivádějí v pokračování titulu SEAL Team Six: Lov vlka zpět na scénu velitele týmu SEAL Thomase Crockera. Akce pokračuje bez přestávky a Mann odvádí skvělou práci v tom, jak čtenářům dává zakusit, co to vlastně znamená být jedním z příslušníků SEAL: nebezpečím počínaje a bojovým kamarádstvím konče. – Jeff Ayers

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

marekzakopcan.sk - Jadrová hrozba na pozadí líbyjskej situá

Don Mann v spoluprácu s Ralphom Pezzullom už po tretí raz prichádzajú do našich končín, aby nám ponúkli pohľad do sveta najodvážnejšej (a tiež najnebezpečnejších) bojovej jednotky. SEAL TEAM SIX pozostáva z neohrozených mužov, ktorí neustále riskujú svoje životy, aby spravili maximum pre zachovanie slobody a demokracie. Lov škorpiona pokračuje v šľapajách svojich predchodcov (Lov šakala a Lov vlka...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!