EN

Zlatan Ibrahimovič: Červený diabol

Tom Oldfield, Matt Oldfield


Príbeh spurného a problémového chlapca, ktorého skrotil až futbal.
Svetovo známy futbalový útočník Zlatan Ibrahimovič sa narodil vo švédskom meste Malmö do rodiny juhoslovanských imigrantov. Od malička pociťoval svoju inakosť, bol hyperaktívny a šiel z problémov do problémov. Svoju divokú povahu ale nakoniec uplatnil a čiastočne i usmernil vo futbale, v ktorom sa čoskoro dostal na vrcholDnes patrí medzi najlepšie platených útočníkov a s 50 vystrelenými gólmi sa stal historicky najlepším kononiérom Švédska.

Informácie

Jazyk slovenčina
Rada Športovci
Počet strán 176
EAN 9788056601068
Dátum vydania 25.8.2017
Vek od 9
Formát 126x198 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,32
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Svetovo známy futbalový útočník Zlatan Ibrahimovič sa narodil vo švédskom meste Malmö do rodiny juhoslovanských imigrantov. O malička pociťoval svoju inakosť, bol hyperaktívny a šiel z problémov do problémov. Svoju divokú povahu ale nakoniec uplatnil a čiastočne i usmernil vo futbale, v ktorom sa čoskoro dostal na vrchol. Pôsobil v popredných európskych futbalových tímoch, ako Ajax Amsterdam, Juventus Turín, FC Barcelona, AC Miláno a aktuálne Manchester United. Dnes patrí medzi najlepšie platených útočníkov a s 50 vystrelenými gólmi sa stal historicky najlepším kononiérom Švédska.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Športovci"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!