EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Minecraft Sprievodca svetom Netheru a Endu

kolektiv

5,0
( 1 )

Oficiálny sprievodca svetom Netheru a Endu!
Dimenzie Nether a End sú veľmi nebezpečné a prežiť v nich nie je jednoduché. Ak sa chcete vrátiť späť na povrch živí a zdraví, budete sa musieť poriadne snažiť Tento oficiálny sprievodca svetom Netheru a Endu vás naučí všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa popasovali s nástrahami, ktoré vás tu čakajú.

Informácie

Jazyk slovenčina
Rada Minecraft
Počet strán 80
EAN 9788025240779
Dátum vydania 27.10.2017
Vek od 8
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo Egmont
Edícia Minecraft
Hmotnosť 0,32
Typ kniha
Väzba viazaná s poťahom z iného materiálu

Vitajte v oficiálnom Sprievodcovi svetom Netheru a Endu, ktorý vás naučí, ako sa orientovať v tomto cudzom prostredí, ako bojovať s miestnymi mobami a kde hľadať vzácne kocky a predmety. S vedomosťami z tejto knihy sa určite statočne popasujete so všetkými nástrahami a nebezpečenstvami, ktoré na vás číhajú na najnebezpečnejšom mieste v Minecrafte.Vďaka osvedčeným radám, informáciám a tipom od skúsených expertov z tímu Mojang je toto najlepší sprievodca na prežitie v Netheri a Ende.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Minecraft"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!