EN

Van Goghova hvězdná noc

Michael Bird


Ilustrovaný poklad o dějinách umění (nejen) do dětské knihovny.
Kdo ti nejlépe představí umělecké dílo? Muzeum? Tam je to samé nesahej, nesmíš a pozorně čti popisky. Když se ale do vylíčení vzniku těch nejlepších kousků z historie umění pustí samotní tvůrci, modelové, obrazy, sochy… Vyprav se na vzrušující cestu po stopách umění! Projdi se po pravěké jeskyni. Seznam se s půvabnou královnou Nefertiti. Nebo si třeba pohlaď hranostaje z obrazu Leonarda da Vinciho či oslav narozeniny s Marcem Chagallem.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 336
EAN 9788026416913
Dátum vydania 6.11.2017
Vek od 7
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 1,22
Typ Kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Tak trochu jiná encyklopedie dějin umění

Kdo ti nejlépe představí umělecké dílo? Muzeum? Tam je to samé nesahej, nesmíš a pozorně čti popisky. Když se ale do vylíčení vzniku těch nejlepších kousků z historie umění pustí samotní tvůrci, modelové, obrazy, sochy… Vyprav se na vzrušující cestu po stopách umění! Projdi se po pravěké jeskyni. Seznam se s půvabnou královnou Nefertiti. Nebo si třeba pohlaď hranostaje z obrazu Leonarda da Vinciho či oslav narozeniny s Marcem Chagallem.

Video

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Van Goghova hvězdná noc

Rozprávkových kníh pre detského čitateľa každého veku je na trhu nespočetné množstvo, avšak kníh, ktoré by deti pomocou rozprávok učili dejiny umenia veruže nie. Takú máme asi len jednu. Jej autorom je Michael Bird, ktorý knihu napísal na návrh vydavateľstva Laurence King a na česko-slovenský trh ju prinieslo vydavateľstvo CPress. Idea tejto knižky je jasná – priniesť (nielen) deťom informácie ...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!