EN

Jeden temný trón

Kendare Blakeová

5,0
( 1 )

Druhé pokračovanie úžasnej fantasy Tri temné koruny.
Tri temné koruny si získali srdcia čitateľov. Teraz nastal čas, aby sa tri sestry postavili do boja o temný trón. Katharine, kedysi najslabšia a najkrehkejšia sestra, je silná ako nikdy predtým. Arsinoe musí vymyslieť, ako zo svojho tajomstva vyťažiť maximum. A Mirabella čelí nekonečným útokom, ktorým nevie zabrániť. Boj o korunu sa už začal, no ktorá z troch sestier zvíťazí?

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Jozef Klinga
Počet strán 440
EAN 9788056607282
Dátum vydania 26.10.2018
Vek od 13
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,57
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Druhé pokračovanie úžasnej fantasy série z pera Kendare Blake. Tri temné koruny si získali srdcia čitateľov. Teraz nastal čas, aby sa tri sestry postavili do boja o temný trón.

Po nezabudnuteľných udalostiach beltainských slávností a zahájení Nástupného roka je celý ostrov Fennbirn hore nohami. Budúcnosť ostrova je viac než nejasná. Katharine, kedysi najslabšia a najkrehkejšia sestra, je silná ako nikdy predtým. Arsinoe odhalila pravdu o svojich schopnostiach a musí vymyslieť, ako zo svojho tajomstva vyťažiť maximum. Aspoň kým ju neodhalia. A Mirabella, ktorú všetci donedávna považovali za najmocnejšiu zo sestier a budúcu kráľovnú, čelí nekonečným útokom – útokom, ktorým nevie zabrániť a ktoré ohrozujú ľudí blízkych jej srdcu.

Boj o korunu sa už začal, no ktorá z troch sestier zvíťazí?

Ďalšie tituly z rady "Tri temné koruny"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Lili-darknight.blogspot.cz - Keď vládnu intrigy

Kendare Blake je známa americká autorka, ktorá má na konte už niekoľko kníh. Bohužiaľ, prekladu sa dočkalo minimum z nich, avšak aj to stačilo, aby sa jej meno stalo známym. Jej zatiaľ najúspešnejšou sériou zatiaľ sa stala séria Temné koruny, ktorá pôvodne mala byť dilógiou, avšak vydavateľstvo sa neskôr rozhodlo zazmluvniť autorku na ďalšie dve knihy. Na základe tejto knihy nie je ťažké uhádnuť, ...

Perlasworldofstories.blog.cz - Každý chce vládnuť > Jeden temný trón

Druhé pokračovanie Troch Temných Korún ponúka nielen posun v deji, ale aj predstavenie ďalších postáv a hlavne bližšie zoznámenie s ostrovom a jeho minulosťou. Každá sestra ponúkla dielu niečo iné, a vyvinuli sa nielen ony, ale aj mnohé vedľajšie postavy, na ktoré sa oplatí počkať v treťom pokračovaní. (Upozornenie pre tých, ktorí nečítali prvú časť. V recenzii sa môžu vyskytnúť spoilery.) Writi...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!