EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Rodinka Úžasných 2 - Zlatá kniha

kolektiv


Superhrdinovia opäť v akcii! Zachránia svet?
Jedného dňa dostane Helen Parrová príležitosť, aká človeku zaklope na dvere len raz za život – môže vzkriesiť zašlú slávu superhrdinov. Dokáže celému svetu aj sebe samej, že má ešte stále dosť síl, aby porazila zlo a zachránila svet?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 96
EAN 9788025242452
Dátum vydania 20.7.2018
Vek od 5
Formát 205x285 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,6
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Vďaka svojej výnimočnej ohybnosti a schopnosti natiahnuť sa do hocijakého tvaru bola Elastina na vrchole svojej slávy jednou z najlepších superhrdiniek všetkých čias. Dnes Helen Parrová vychováva svojich potomkov, a to s rovnakou vášňou, s akou kedysi bojovala proti zločinu. Najviac si želá, aby sa Bob sústredil na rodinu a konečne zabudol na to, že aj on bol kedysi superhrdinom. Jedného dňa však Helen Parrová dostane príležitosť, aká človeku zaklope na dvere len raz za život – môže vzkriesiť zašlú slávu superhrdinov. Dokáže celému svetu aj sebe samej, že má ešte stále dosť síl, aby porazila zlo a zachránila svet?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!