EN

Macko Puf - Rok plný sviatkov s Mackom Puf

kolektiv


Zaži rok plný sviatkov v Stoakrovom lese!
Macko Puf rád slávi sviatky so svojimi kamarátmi. Vždy pritom zažije nejaké nečakané dobrodružstvo.Vydajte sa do Stoakrového lesa a dozviete sa, aké sviatky zvieratká oslavujú.

Informácie

Jazyk slovenčina
Rada Macko Puf
Počet strán 192
EAN 9788025241219
Dátum vydania 10.11.2017
Vek od 5
Formát 205x255 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,86
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Macko Puf rád slávi sviatky so svojimi kamarátmi. Vždy pritom zažije nejaké nečakané dobrodružstvo. Vydajte sa do Stoakrového lesa a dozviete sa, aké sviatky zvieratká oslavujú. V tomto lese sa neslávi len veselý 1. apríl, ale aj svätý Valentín, Veľká noc a hlavne Vianoce, ku ktorým patrí pohoda a množstvo krásnych darčekov.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Macko Puf"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Rok plný sviatkov s Mackom Puf

Diel obsahujúcich námet A. A. Milneho a E. H. Sheparda Macko Pu či Puf (akokoľvek ho nazývate) nikdy nie je dosť. Postava lenivého macka milujúceho med je veľmi obľúbenou medzi deťmi po celom svete, a tak nečudo, že dnes na trhu nájdeme veľké množstvo pokračovaní dobrodružstiev zo Stoakovho lesa. Rok plný sviatkov s Mackom Puf patrí tiež medzi ne. Obsahuje šesť príbehov venovaných rôznym sviatkom,...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!