EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Ztracené koťátko

Lucy Daniels


V Arše zvířat, proslulé veterinářské ordinaci svých rodičů, nachází Mandy neustále nové kamarády. Na Vánoce chystají ve Welfordu speciální akci, při níž plánují vybrat peníze pro malou, vážně nemocnou Alex, aby mohla odletět na operaci do Ameriky. Alex má koťátko Sluníčko, které miluje víc než cokoli jiného na světě. Když pak Sluníčko jednoho dne záhadně zmizí a zůstane kdesi venku ve sněhu, zlomí to Alex téměř srdce. Najdou Mandy s Jamesem koťátko včas?

Informácie

Žáner príbehy detí
Ilustrátor Alice Sinkner
Jazyk čeština
Počet strán 120
EAN 9788000025803
Dátum vydania 11.10.2010
Vek od 8
Formát 114x194 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,22
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Zvířátka jsou pro Mandy Hopeovou tím nejdůležitějším na světě. A v Arše zvířat, proslulé veterinářské ordinaci svých rodičů, nachází neustále nové kamarády.

Na letošní Vánoce chystají ve Welfordu speciální akci, při níž plánují vybrat peníze pro malou, vážně nemocnou Alex Hastingsovou, aby mohla odletět na operaci do Ameriky. Alex má koťátko Sluníčko, které miluje víc než cokoli jiného na světě. Když pak Sluníčko jednoho dne záhadně zmizí a zůstane kdesi venku ve sněhu, zlomí to Alex téměř srdce.

Dokážou Mandy s Jamesem najít koťátko včas – a dát tak Alex ten nejlepší vánoční dárek?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Archa zvierat - Danielsová L."

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!