EN

Top Gear - Stig znova za volantom

Ste pripravení na všetko?

Jon Claydon, Tim Lawler


Druhý diel svižnej dobrodružnej série o Stigovi, legendárnom pretekárovi z Top Gear.
Stigov úhlavný nepriateľ PT Cruiser je vážne chorý a jeho plán na ovládnutie sveta je v troskách. Stig je nezvestný, možno mŕtvy. Nikto nevie, či je pravda, že žije v odľahlom mestečku na západe USA, opäť preteká a vždy zvíťazí. A tak sa začína nové dobrodružstvo našej partie Top Gear: Sama Wheelera, Forda Harrisona, Bustera Mustanga a Cabrioly Cruiserovej. Vypravia sa do USA, aby odhalili tajomstvo hrdinu v helme.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Top Gear 2
Pôvodný jazyk angličtina
Séria BBC Top Gear
Počet strán 208
EAN 9788025244463
Dátum vydania 23.11.2018
Vek od 9
Formát 140x208 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,443
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Stigov úhlavný nepriateľ PT Cruiser je vážne chorý a jeho plán na ovládnutie sveta je v troskách. Stig je nezvestný, možno mŕtvy. Nikto nevie, či je pravda, že žije v odľahlom mestečku na západe USA, opäť preteká a vždy zvíťazí.

A tak sa začína nové dobrodružstvo našej partie Top Gear: Sama Wheelera, Forda Harrisona, Bustera Mustanga a Cabrioly Cruiserovej. Vypravia sa do USA, aby odhalili tajomstvo hrdinu v helme. Sam a Ford sa vyberú na cestu v obytnom voze. Buster prechádza mestečká v púšti v sprievode vernej Týdží. A Cabriola sa ocitne v horskom dúpäti a zoznamuje sa s neznámou príbuznou… Partia čoskoro zistí, že PT Cruiser je stále pevne odhodlaný zničiť Stiga za každú cenu. Vďaka supermoderným technológiám siahajú jeho dlhé zločinecké prsty poriadne ďaleko z nemocničnej postele…

Druhý diel dobrodružnej série pre chlapcov a dievčatá voľne nadväzuje na Top Gear, legendárny televízny program o rýchlych autách.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "BBC Top Gear"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM