EN

Strach má veľké oči

Štěpánka Sekaninová

2,0
( 1 )

S nádhernými ilustráciami, interaktívnym posuvným mechanizmom a meniacimi sa obrázkami sa prestane báť aj ten najväčší strachopud.
Kto z nás sa nebojí? Niektorí dokonca veľmi! Boja sa u lekára, vo vode, počas búrky... boja sa stále. Je vidieť, že nad nimi prevzal vládu strach. Pozorujú svet jeho očami. S knižkou Strach má veľké oči sa ale môžu na chvíľu zastaviť a rozhliadnuť sa pokojne okolo seba. Vážne je lekár čiernočierny čarodejník a v babičkinom rybníku plávajú chobotnice? Keď sa malý čitateľ pozrie pozornejšie, spozná, ako to je skutočne.

Informácie

Žáner leporelo
Jazyk slovenčina
Počet strán 12
EAN 9788000048338
Dátum vydania 2.3.2018
Vek od 3
Formát 190x190 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,325
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kto z nás sa nebojí? Niektorí dokonca veľmi! Boja sa u lekára, vo vode, počas búrky... boja sa stále. Je vidieť, že nad nimi prevzal vládu strach. Pozorujú svet jeho očami. S knižkou Strach má veľké oči sa ale môžu na chvíľu zastaviť a rozhliadnuť sa pokojne okolo seba. Vážne je lekár čiernočierny čarodejník a v babičkinom rybníku plávajú chobotnice? Keď sa malý čitateľ pozrie pozornejšie, spozná, ako to je skutočne. S nádhernými ilustráciami, interaktívnym posuvným mechanizmom a meniacimi sa obrázkami sa prestane báť aj ten najväčší strachopud.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

sufloviny.sk - Detský strach

Po prekonaní strachu z tmy prichádza na rad opäť bujná fantázia. Tentoraz sa však vžijete do role dievčatka, ktoré pomocou známeho papierového mechanizmu uvediete do reality. Budete jej čeliť u lekára, počas prvého dňa v škôlke, pri rybníku, pri odchode z krúžku, počas búrky i cesty tunelom. Deti je potrebné konfrontovať i s problémami všedných dní a práve preto je tu o poznanie bohatší druhý diel...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!