EN

Strach má veľké oči

Štěpánka Sekaninová


S nádhernými ilustráciami, interaktívnym posuvným mechanizmom a meniacimi sa obrázkami sa prestane báť aj ten najväčší strachopud.
Kto z nás sa nebojí? Niektorí dokonca veľmi! Boja sa u lekára, vo vode, počas búrky... boja sa stále. Je vidieť, že nad nimi prevzal vládu strach. Pozorujú svet jeho očami. S knižkou Strach má veľké oči sa ale môžu na chvíľu zastaviť a rozhliadnuť sa pokojne okolo seba. Vážne je lekár čiernočierny čarodejník a v babičkinom rybníku plávajú chobotnice? Keď sa malý čitateľ pozrie pozornejšie, spozná, ako to je skutočne.

Informácie

Žáner leporelo
Jazyk slovenčina
Počet strán 12
EAN 9788000048338
Dátum vydania 2.3.2018
Vek od 3
Formát 190x190 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,325
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kto z nás sa nebojí? Niektorí dokonca veľmi! Boja sa u lekára, vo vode, počas búrky... boja sa stále. Je vidieť, že nad nimi prevzal vládu strach. Pozorujú svet jeho očami. S knižkou Strach má veľké oči sa ale môžu na chvíľu zastaviť a rozhliadnuť sa pokojne okolo seba. Vážne je lekár čiernočierny čarodejník a v babičkinom rybníku plávajú chobotnice? Keď sa malý čitateľ pozrie pozornejšie, spozná, ako to je skutočne. S nádhernými ilustráciami, interaktívnym posuvným mechanizmom a meniacimi sa obrázkami sa prestane báť aj ten najväčší strachopud.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

sufloviny.sk - Detský strach

Po prekonaní strachu z tmy prichádza na rad opäť bujná fantázia. Tentoraz sa však vžijete do role dievčatka, ktoré pomocou známeho papierového mechanizmu uvediete do reality. Budete jej čeliť u lekára, počas prvého dňa v škôlke, pri rybníku, pri odchode z krúžku, počas búrky i cesty tunelom. Deti je potrebné konfrontovať i s problémami všedných dní a práve preto je tu o poznanie bohatší druhý diel...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!