EN

Cestovatel časem - Vynálezy

Silvie Sanža, Oldřich Růžička


Vydej se s námi na cestu časem a nahlédni do světa vědecko-technických vynálezů.
Začneme v roce 3500 před naším letopočtem, abychom si řekli něco o klínovém písmu a vynálezu papíru, kola nebo počítadla. Vynálezů, které dnes vypadají samozřejmě, ale v době, kdy vznikly, bylo k jejich objevu třeba větší fantazie, než k vývoji dnešních technických vymožeností. Skončíme u moderních technologií, tabletů a supermoderních letadel. Spolu s Albertem procestujeme časem všechna významná století, v nichž se něco důležitého vynalézalo a o každém vynálezů si řekneme to nejdůležitější.

Informácie

Žáner encyklopédia
Jazyk čeština
Počet strán 40
EAN 9788000049113
Dátum vydania 20.11.2017
Vek od 6
Formát 230x260 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,457
Typ kniha
Väzba viazaná s poťahom z iného materiálu

Začneme v roce 3500 před naším letopočtem, abychom si řekli něco o klínovém písmu a vynálezu papíru, kola nebo počítadla. Vynálezů, které dnes vypadají samozřejmě, ale v době, kdy vznikly, bylo k jejich objevu třeba větší fantazie, než k vývoji dnešních technických vymožeností. Skončíme u moderních technologií, tabletů a supermoderních letadel. Spolu s Albertem procestujeme časem všechna významná století, v nichž se něco důležitého vynalézalo a o každém vynálezů si řekneme to nejdůležitější. Na závěr vše shrneme v přehledných časových osách. Jsi-li připraven, cesta napříč časem může začít.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Oldřich Růžička

Oldřich Růžička

Vyštudoval Pedagogickú fakultu Masarykovej univerzity a viac ako 12 rokov učil na základnej škole, neskôr aj na gymnáziu. Po kariére učiteľa presedlal na redaktorskú profesiu a zameriaval sa na knihy pre deti a mládež či oblasť non-fiction literatúry. Jeho knihy boli preložené do viac ako 50 jazykov.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM