EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Slohovník aneb Paříž má šarm

Eva Chupíková


Poznejte ty nejslavnější tvary a tváře Paříže!
Vydejte se s námi do Paříže, prozkoumejte její nejznámější památky a zjistěte, v čem spočívá její neopakovatelné kouzlo! Poznejte zblízka Eiffelovu věž, skleněnou pyramidu v Louvru, Vítězný oblouk, baziliku Sacré-Coeur, chrám Notre-Dame, Pompiduovo centrum, Montmartre a staňte se na chvíli staviteli a architekty! Hravý interaktivní průvodce Evy Chupíkové je plný tvořivých úkolů, takže můžete kreslit, stříhat, lepit… a dokonce si složit 3D model přímo v knize! Anebo si odstřihnout plakát Eiffelovy věže!

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 64
EAN 9788000050478
Dátum vydania 7.5.2018
Vek od 9
Formát 250x250 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,418
Typ kniha
Väzba publikácie viazané špirálou

Vydejte se s námi do Paříže, prozkoumejte její nejznámější památky a zjistěte, v čem spočívá její neopakovatelné kouzlo! Poznejte zblízka Eiffelovu věž, skleněnou pyramidu v Louvru, Vítězný oblouk, baziliku Sacré-Coeur, chrám Notre-Dame, Pompiduovo centrum, Montmartre a staňte se na chvíli staviteli a architekty! Hravý interaktivní průvodce Evy Chupíkové je plný tvořivých úkolů, takže můžete kreslit, stříhat, lepit… a dokonce si složit 3D model přímo v knize! Anebo si odstřihnout plakát Eiffelovy věže a po

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!